Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3"

  • 16.10.2019, 17:34
  • Ł
Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" Foto: materiały prasowe
Komedia „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” to kolejna propozycja kędzierzyńskiego „Heliosa” w ramach cyklu „Kultura Dostępna”. Pokazy 17 października o godz. 13 i 18.

Główna bohaterka Kasia dalej mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin, który ma pomysł na niecodzienny biznes i od razu wpada w kłopoty. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż profesor Marian i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

W rolach głównych występują: Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk i Maciej Zakościelny.

 

W „Heliosie” trwa czternasta edycja programu „Kultura Dostępna”, który wspiera Narodowe Centrum Kultury. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują 10 zł. W kolejne czwartki na widzów czekają: „Fuga” (24.10), „Ciemno, prawie noc” (31.10), „Władcy przygód. Stąd do Oblivio” (7.11), „Kurier” (14.11) oraz „Wspomnienie lata” (21.11).

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe