Senior z Kędzierzyna-Koźla włamał się do trzech aut

  • 17.10.2019, 11:50
  • Ł
Senior z Kędzierzyna-Koźla włamał się do trzech aut Foto: Policja
Policja w Skarżysku-Kamiennej zatrzymała 66-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla, który jednej nocy włamał się do trzech samochodów. Trafił na dwa miesiące do aresztu, ale grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Złodziej wpadł na gorącym uczynku, gdy na prywatnej posesji uszkodził pojazd marki Land Rover oraz usiłował ukraść sprzęt wędkarki i cztery pary obuwia. Nakryli go właściciele działki i wezwali policję. Mundurowi szybko ustalili, że zatrzymany stoi jeszcze za dwoma włamaniami do innych samochodów tej samej nocy. Najpierw z Seata ukradł sprzęt elektroniczny warty 2000 zł, a następnie z Mercedesa zabrał radio oraz dokumenty powodując straty sięgające 300 zł.

Senior z Kędzierzyna-Koźla usłyszał już zarzuty, do których przyznał się. Skarżyski sąd przychylił się do prokuratorskiego wniosku i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. 66-latek dwukrotnie karany za podobne przestępstwa na terenie Niemiec, docelowo może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andre
Andre 20.10.2019, 19:15
Jaki to senior ?!?! To zwykły stary złodziej !! Emerytury nie wypracował to kradnie a teraz my będziemy go utrzymywać i tyrać na niego !!! Takich to na Borneo powinno się zsyłać niech ich tubylcy utrzymują ??

Pozostałe