Na Amelię głosowała cała wioska

  • 17.10.2019, 11:56 (aktualizacja 17.10.2019, 12:36)
Na Amelię głosowała cała wioska
Nasza redakcja 9 października zawitała do Amelii Niewiadomskiej i jej rodziców: Joanny i Ireneusza. To zwyciężczyni wrześniowej edycji Bobasa Miesiąca.

Amelka urodziła się 12 sierpnia o godzinie 9.49. Ważyła 3,24 kg i mierzyła 53 cm. Od tego czasu dziewczynka przybrała ponad 2 kilogramy i urosła 9 centymetrów.

Rodzina Niewiadomskich mieszka w Łężcach. Przeprowadziła się tam cztery lata temu z pobliskich Urbanowic. Z myślą o powiększeniu rodziny kupili nieruchomość, a Ireneusz, który pracuje w firmie budowlanej, sam podjął się remontu budynku. Prace trwały trzy lata, a efekty są imponujące.

Mama Amelii jest księgową w dużym biurze rachunkowym. Teraz przebywa na urlopie macierzyńskim i to głównie ona zajmuje się córeczką.

Bobas Miesiąca daje mnóstwo radości całej rodzinie. Sporo je, dużo śpi - głównie za sprawą misia szumisia. Lubi też kąpiele i spacery. Zaczyna się świadomie uśmiechać i z uwagą obserwuje otaczający ją świat. Amelia jest rozpieszczana przez całą rodzinę. W opiekę nad dziewczynką angażuje się zarówno jej 13-letni brat Aleksander, jak i tatuś, który mimo wielu obowiązków i długich godzin pracy stara się zawsze znaleźć czas dla rodziny.

Plebiscyt dostarczył mnóstwa emocji nie tylko rodzinie, ale i mieszkańcom Łężec, którzy zaangażowali się w głosowanie i zbieranie konkursowych kuponów.

- Bardzo dużo kuponów przynieśli nam sąsiedzi. Chcielibyśmy im za to podziękować. Na Amelię głosowała cała wioska - mówią rodzice.

Amelia za wygraną w konkursie, oprócz tytułu Bobasa Miesiąca, otrzymała sporo atrakcyjnych nagród. Więcej o nich przeczytacie na stronie: bobasmiesiaca.pl. Tam też znajdują się szczegółowe wyniki zabawy. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka, a rodzicom wiele radości z wychowywania córeczki.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe