Mobile Photo Trip w Kędzierzynie-Koźlu

  • 17.10.2019, 16:23
  • Rafał Pulkowski
Mobile Photo Trip w Kędzierzynie-Koźlu
Pasjonaci fotografii mobilnej z całej Polski 19 października przyjadą do Kędzierzyna-Koźla, aby robić zdjęcia ciekawych miejsc.

Mobile Photo Trip to cykl comiesięcznych spotkań fanów fotografii mobilnej. Mobilnej, bo wykonywanej za pomocą aparatu fotograficznego w telefonie komórkowym. Co miesiąc grupa 30‐40 fotografów odwiedza inne miasto, gdzie wraz z gospodarzem (lokalny fan fotografii mobilnej) poznaje jego zakamarki. Podczas oprowadzania po mieście powstaje kilkaset zdjęć prezentujących codzienny tryb życia miasta, jego zabudowę, architekturę, mieszkańców i lokalny koloryt. Cały cykl spotkań trwa od września do czerwca i obejmuje 10 miast.

Poprzednie edycje pokazały, że uczestnicy projektu generują duży ruch w mediach społecznościowych. Wydarzenia w ramach Mobile Photo Trip często były relacjonowane przez lokalne media, a inicjatywę wspierały miejskie i wojewódzkie instytucje. W 2016 roku organizowane przez Stowarzyszenie Mobile Photo Trip spotkania zdobyły GRAND PRIX w rankingu Event's Festival Awards.

Spotkanie jest bezpłatne, ale wymaga rejestracji i należy wypełnić FORMULARZ.

W związku z tym, że do niektórych miejsc może wejść 40 osób, to tyle zostanie zaproszonych.

Mobile Photo Trip wystartuje w Kędzierzynie-Koźlu 19 października o godzinie 9.45. Zbiórka o godz. 9.30 przed dworcem głównym PKP. Patronat nad wydarzeniem objęła prezydent miasta Sabina Nowosielska.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe