Prezentacja drużyny i nowy sponsor Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  • 19.10.2019, 13:35
  • Ł
Nowi zawodnicy i sponsor mistrzów Polski z ZAKSY
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sezonie 2019/2020 mistrzowie Polski z Kędzierzyna-Koźla wyjdą na parkiet z logo marki „Zamkowe” na koszulce meczowej. Na mocy podpisanej umowy regionalne piwo zagości na stałe w hali Azoty. Nowego sponsora przedstawiono podczas prezentacji drużyny, która odbyła się 19 października.

Browar Namysłów otrzymał prawa do wykorzystania wizerunku zawodników, a logo regionalnego piwa „Zamkowe” znajdzie się na koszulkach meczowych zawodników drużyny Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

- Kochamy siatkówkę, a teraz jesteśmy dumnym sponsorem najlepszego klubu w Polsce, który jest dumą całej Opolszczyzny. Jesteśmy przekonani, że wyniki sportowe w tym sezonie będą równie dobre, jak w ubiegłym. Decyzja o współpracy była dla nas oczywista, jesteśmy z Namysłowa, ZAKSA to po prostu nasza drużyna - powiedziała Magdalena Pawlęga, przedstawiciel Browaru Namysłów.

- Cieszymy się, że „Zamkowe” dołączyło do naszej siatkarskiej rodziny, tym bardziej, że możemy się pochwalić iż jest to piwo z naszego regionu. Prowadziliśmy rozmowy od pięciu lat i w tym roku udało się nam je sfinalizować. Dla mnie to jest szczególny smaczek, bo muszę przyznać, że jestem piwoszem - dodał prezes ZAKSA S.A, Sebastian Świderski.

Poniżej fotogaleria z prezentacji drużyny w hali "Azoty":

Ł

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe