Ukradli alkohol na Sylwestra

  • 02.01.2019, 11:34 (aktualizacja 02.01.2019, 12:17)
  • Rafał Pulkowski
Ukradli alkohol na Sylwestra
Policjanci z Kędzierzyna-Koźla, po krótkim pościgu zatrzymali dwóch 19-latków. Mężczyźni są podejrzani o kradzież alkoholu. Jak ustalono, to nie jedyna kradzież, z którą mogą mieć związek mężczyźni.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów w centrum miasta. Około godziny 18 policjanci zostali poinformowani o kradzieży dwóch butelek whisky o wartości blisko 200 złotych. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć dwóch mężczyzn. Mundurowi zabezpieczyli monitoring oraz ustalili dokładny rysopis sprawców kradzieży.

 

Informacje te zostały przekazane wszystkim patrolom w mieście. Około godziny 23 policjanci zauważyli na ul. Judyma dwóch młodych mężczyzn odpowiadających rysopisom sprawców kradzieży. Osoby te na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczęły uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nimi i po krótkim pościgu zatrzymali dwóch 19-letnich mieszkańców Kędzierzyna-Koźla.

 

Policjanci ustalili, że to nie jedyna kradzież sklepowa, z którą mogą mieć związek 19-latkowie. Jest to wyjaśniane w ramach prowadzonego postępowania.

 

 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe