Aleksander Śliwka przed meczem o Superpuchar Polski

  • 23.10.2019, 10:52
  • Źródło: ZAKSA TV
loadingŁaduję odtwarzacz...
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle staje przed szansą wywalczenia kolejnego trofeum. – Superpuchar jest bardzo ważny, także motywacja jest ogromna – deklarując walkę do ostatniej piłki w rozmowie z ZAKSA TV mówił Aleksander Śliwka.

Podopieczni Nikoli Grbicia w Arenie Gliwice zameldowali się we wtorkowe popołudnie. Już w środę, 23 października o godz. 17.30 mistrz Polski zmierzy się z wicemistrzem kraju walcząc o pierwsze trofeum w sezonie.

Jak podkreśla Aleksander Śliwka kędzierzynianie zrobią wszystko, aby do bogatej kolekcji, jaką może pochwalić się nasz klub, dodać kolejne trofeum. - Na pewno motywacja będzie ogromna - zaznaczył przyjmujący Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Reprezentant Polski, podobnie jak Paweł Zatorski i Łukasz Kaczmarek, dołączyli do swoich kolegów dość niedawno, a trening w gliwickiej Arenie był dopiero drugim naszego zespołu w pełnym składzie. - Nie mieliśmy zbyt wiele wspólnych treningów ale zdajemy sobie sprawę, że inne kluby są w podobnej sytuacji. Zawodnicy, którzy wrócili z reprezentacji przyjechali późno i te przygotowania do sezonu są mocno przyspieszone - podkreślił siatkarz.

Kędzierzynianie przed meczem z Projektem Warszawa są nastawieni optymistycznie. - Jesteśmy dobrej myśli, znamy swoją wartość i na pewno będziemy walczyć do ostatniej akcji - zapowiada Aleksander Śliwka.

A co, zdaniem naszego przyjmującego, może być kluczowe w walce o wymarzone trofeum? - Jest wiele czynników które będą wpływały: dyspozycja dnia, czysto siatkarskie umiejętności, jak i zgranie.

 

Źródło: ZAKSA TV

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe