Maratony Halloween w kinie "Helios"

  • 24.10.2019, 16:32
  • Ł
Maratony Halloween w kinie "Helios"
Kino "Helios" w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza fanów horrorów na wyjątkowe maratony z okazji Halloween, które odbędą się 25 i 31 października o godz. 23. Do wyboru dwa zestawy przerażających filmów.

Nocne Maratony Filmowe Helios jak co roku stawiają przed fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 25 i 31 października fani mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest … śmiertelnie was wystraszyć! Na początek przerażający horror producentów „Piły” – ZŁE MIEJSCE. Następnie premierowo demoniczna GODZINA OCZYSZCZENIA. Dalej, do zobaczenia wyłącznie w kinach Helios, w dodatku na miesiąc przed światową premierą, doskonale oceniany ZAŚNIJ i na koniec pokaz specjalny PUPPET MASTER - 30.rocznica.

Zestaw drugi rozpoczynamy premierowym ITSY BITSY. Potem trzymający w niezwykłym napięciu do ostatniej sekundy DOM STRACHÓW. Na koniec przedpremierowo, wyłącznie w kinach Helios NIGHTMARE RADIO oraz 0.0 MHZ CZĘSTOTLIWOŚĆ OPĘTANIA.

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe