Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „Dogonić marzenia”

  • 29.10.2019, 18:00
  • Ł
Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „Dogonić marzenia”
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 30 października o godz. 18.30. Tym razem zaprezentowany zostanie dramat pt. „Dogonić marzenia”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich będzie zaproszenie na weekend do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej. Motywem przewodnim wieczoru będzie oczywiście Halloween, zatem mile widziane „straszne” przebrania. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone.

 

Spotkanie zakończy się projekcją australijskiego filmu „Dogonić marzenia”. To prawdziwa historia o pasji, rodzinie, przyjaźni oraz walce o własne marzenia. Michelle Payne - najmłodsza z dziesięciorga rodzeństwa wychowywanego przez samotnego ojca - od dziecka wiedziała, co chce robić w życiu. Marzyła o zwycięstwie w Melbourne Cup - najtrudniejszym i najbardziej prestiżowym wyścigu na dystansie dwóch mil. Wyścigu, którego nigdy nie wygrała żadna kobieta. W wieku 15 lat Michelle rezygnuje ze szkoły, żeby zostać dżokejką. Jej obiecującą karierę przerywa rodzinna tragedia oraz poważny wypadek. Pomimo wszelkich przeciwności młoda kobieta postanawia walczyć o swoje marzenia.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe