Trening z mistrzami

  • 30.10.2019, 16:40
  • ANKO
Trening z mistrzami Zawodnicy Piasta Gliwice - Patryk Sokołowski oraz Marcin Pietrowski - sprawili maluchom mnóstwo radości
Zawodnicy mistrza Polski z Piasta Gliwice odwiedzili Kędzierzyn-Koźle, by wziąć udział w treningu z młodymi adeptami futbolu z Akademii Piłkarskiej „Blaze”.

Na trening zorganizowany na stadionie im. Tadeusza Waligóry w Koźlu przybyli dwaj zawodnicy mistrza Polski: pomocnik Patryk Sokołowski oraz obrońca Marcin Pietrowski. W zajęciach wzięli udział młodzi piłkarze z roczników 2010-2013.
 

- Grałem na treningu z zawodnikami Piasta Gliwice i było super. Strzeliłem nawet bramkę. Piłka nożna bardzo mi się podoba i będę w nią grał także w przyszłości - mówi Patryk Gierczycki, za którego kciuki trzyma mocno ojciec. Pasja syna to wyzwanie także dla rodzica, który musi znaleźć czas, aby dziecko bezpiecznie dojechało na trening i z niego wróciło. Poza tym pokaźne grono rodziców zawsze obserwuje poczynania swoich pociech na boisku.
 

- Jeżdżę z synem na treningi od ponad roku. Jak się chce, to można to wszystko pogodzić z innymi obowiązkami. Widać zapał i chęci do gry. Syn się rozwija. Dostrzegam znaczny postęp, jaki zrobił przez ten rok - przyznaje z dumą Mateusz Gierczycki.


Marcin Pietrowski cieszy się, że obecność dwóch zawodników mistrza Polski na treningu sprawiła aż tyle frajdy maluchom z Kędzierzyna-Koźla.

Więcej na ten temat w najbliższym numerze NGL

ANKO

Zdjęcia (24)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe