Czas na analizę ankiet od mieszkańców

  • 05.11.2019, 17:15
  • Źródło: Urząd miasta
Czas na analizę ankiet od mieszkańców
Urząd miasta wspólnie z mieszkańcami osiedla Piastów planuje, jak zmieniać będzie się ich najbliższe otoczenie. Przed nami kolejny etap poszerzonych konsultacji społecznych w tej sprawie. W czwartek 7 listopada zostaną podsumowane wyniki badań ankietowych, które staną się polem do dalszej dyskusji.

Konsultacje społeczne związane są ze sporządzeniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dotyczącego obszaru położonego na terenie osiedla Piastów między ulicami Bolesława Krzywoustego, Augustyna Kośnego, Janusza Meissnera i aleją Ignacego Lisa. Rozpoczęły się one miesiąc temu od wspólnego spaceru badawczego z udziałem mieszkańców, urzędników i architekta miejskiego. Kolejnym krokiem było przeprowadzenie ankiet. Wyniki badań poznamy podczas czwartkowego spotkania. Początek o godzinie 17:00 w klubie „Kajtek”.

Poszerzone konsultacje społeczne są częścią projektu „Szkoła świadomego planowania przestrzennego 2.0", do którego zgłosiła się gmina Kędzierzyn-Koźle. Swoje uwagi mieszkańcy będą mogli zgłaszać zarówno podczas kolejnych spotkań na terenie osiedla czy w urzędzie miasta.

 

 

Źródło: Urząd miasta

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe