Mistrz tenisa zagrał w Kędzierzynie

  • 04.01.2019, 19:50 (aktualizacja 04.01.2019, 20:58)
Mistrz tenisa zagrał w Kędzierzynie
W noc sylwestrową, w hali Kędzierzyńskiego Klubu Tenisowego rozegrany został turniej, w grze podwójnej, mieszanej, z udziałem wielokrotnego mistrza Polski Lecha Sidora, który przyjechał do naszego miasta na zaproszenie właścicieli Tenis Club KK.

Podczas sylwestrowej nocy zorganizowane zostało zgrupowanie dla tenisistów z kraju oraz zagranicy. Turniej rozpoczął się o godzinie 17.00 losowaniem par mixtowych. Panie losowały swoich partnerów tenisowych. Stworzono pięć par, które rywalizowały w grupie, każda z każdą. Organizatorzy podkreślają, że zawodnicy prezentowali mistrzowski poziom. W finale turnieju wystąpił wielokrotny mistrz oraz były reprezentant Polski Lech Sidor wraz ze swoją małżonką Lidią Sidor, ich przeciwnikami zostali przedstawiciele naszego miasta, medalistka Polski Amatorów i Seniorów Wiesława Bandurowska oraz Tomasz Wypych. Mecz finałowy zakończył się zwycięstwem gości. Piłka meczowa dotknęła kortu już w 2019 roku, o godzinie 3:45.

Wcześniej zawodnicy przywitali Nowy Rok, organizując zbiórkę na linii końcowej kortu i odliczając czas do północy a punktualnie o godzinie 00:00 oddali serwis a następnie złożyli sobie i zebranym kibicom noworoczne życzenia. Zwycięzcy turnieju otrzymali przepiękne puchary a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale oraz dyplomy.

- Dla pasjonatów tenisa, była to ciekawa alternatywa na powitanie nowego roku i ogromna dawka tenisa, w mistrzowskim wykonaniu. Chciałabym w imieniu organizatorów i Lecha Sidora złożyć tenisistom oraz mieszkańcom Kędzierzyna-Koźla najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku! – powiedział nam Wiesława Bandurowska, uczestniczka i jednocześnie organizatorka turnieju.

_

Zdjęcia (24)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wiesława Bandurowska
Wiesława Bandurowska 05.01.2019, 00:29
Pozdrawiamy Wielokrotnego mistrza Polski Lecha Sidora , uczestników obozu tenisowego, którzy przez pięć dni, trenowali pod okiem Mistrza, kibiców, sympatyków tenisa, którzy towarzyszyli zawodnikom, do białego rana, podczas turnieju sylwestrowego! Finał turnieju, był "iście" mistrzowski, niesamowite emocje, prawdziwa radość ...
Szczególne podziękowania dla firm: LEXUS EXSPERIENCE AMAZING, HEAD, STREFY TENISA, GARMIN, za wspaniałe pakiety startowe, które ufundowali dla uczestników mini obozu tenisowego, podczas treningów tenisiści testowali najnowsze rakiety tenisowe firmy HEAD ... spodobały się!
Dziękujemy!
Słyszymy się jutro, z naszym wspaniałym komentatorem Lechem Sidorem, w sobotę, 5 lutego, o godzinie 9:00, w Eurosport Polska; Puchar Hopmana w Pert .
Pozdrawiamy!

Pozostałe