Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Władcy przygód. Stąd do Oblivio"

  • 06.11.2019, 16:16
  • Ł
Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Władcy przygód. Stąd do Oblivio"
Familijna opowieść „Władcy przygód. Stąd do Oblivio” to kolejna propozycja kędzierzyńskiego „Heliosa” w ramach cyklu „Kultura Dostępna”. Pokazy 7 listopada o godz. 13 i 18.

Przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed łowcami głów - czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka? Franek i Izka odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego - uciekiniera z tajemniczej krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew istot z innego wymiaru, które za wszelką cenę będą chciały ukarać zbiega. Oznacza to, że nie zawahają się unicestwić każdego, kto stanie im na drodze. Czy dzieciakom uda się uratować Eddiego? Czy ich przyjaźń przetrwa pomimo problemów, które czekają ich po drodze?

W „Heliosie” trwa czternasta edycja programu „Kultura Dostępna”, który wspiera Narodowe Centrum Kultury. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują 10 zł. W kolejne czwartki na widzów czekają: „Kurier” (14.11), „Wspomnienie lata” (21.11), „Kamerdyner” (28.11), „Fighter” (12.12) i „Miłość jest wszystkim” (19.12).

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe