Piątek, 19.07.2019

Wiktor dopełnieniem szczęścia

  • 01.06.2018, 12:33
Wiktor dopełnieniem szczęścia Klaudia Sekuła i Sebastian Walczak z Wiktorem
Zwycięzca majowej edycji plebiscytu Bobas Miesiąca odwiedził wraz z rodzicami naszą redakcję. Szczęśliwa rodzina odebrała nagrody za zwycięstwo w konkursie.

Klaudia Sekuła i Sebastian Walczak mieszkają w Nędzy (powiat raciborski). Są razem od siedmiu lat, a w tym roku planują się pobrać. Oprócz Wiktora mają sześcioletnią córeczkę Victorię. Klaudia zajmuje się prowadzeniem gospodarstwa domowego i wychowaniem dzieci, a Sebastian pracuje jako kierowca w składzie opału. Mimo, że mieszkają w powiecie raciborskim, zarówno ich córka jak i syn przyszli na świat w naszym szpitalu. Wszystko za sprawą doktora Marcelego Klimanka, który prowadził obie ciąże pani Klaudii. Lekarz mieszka w Raciborzu, ale pracuje w kozielskiej placówce.

Wiktor rośnie zdrowo. Waży już 4,5 kg. To długo wyczekiwane dziecko. Rodzice starali się o niego aż trzy lata. Marzyli, by mieć córkę i syna. Narodziny Wiktora są więc dopełnieniem ich szczęścia. - Teraz nasza rodzina jest kompletna - mówi uradowana Klaudia Sekuła.

Victoria szybko zaakceptowała braciszka. To ona wybrała dla niego imię. Wiktor dużo je i śpi. Uwielbia spacery, zwłaszcza wieczorem. Bobas Miesiąca lubi skupiać uwagę na sobie, dlatego trzeba do niego dużo mówić. Najchętniej zasypia słuchając radia. Na Wiktora najwięcej głosów oddała babcia Grażyna.

Bobas Miesiąca otrzymał nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

 

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe