Ten bobas to prawdziwy śpioch

  • 16.07.2018, 12:37
Ten bobas to prawdziwy śpioch Andrzej Wilk i Milena Kmiecik ze swoją długo wyczekiwaną pociechą
Dokładnie w piątek 13 lipca poznaliśmy Wojtka Malika ze Zdzieszowic. Przyjechał wraz z rodzicami do redakcji „Lokalnej”, aby odebrać nagrody za zwycięstwo w plebiscycie Bobas Miesiąca.

Wojtek wygrał czerwcową edycję konkursu. Urodził się 26 maja o godzinie 1.10, robiąc tym samym mamie niespodziewany prezent na Dzień Matki. Na świat miał przyjść planowo 1 lipca, dlatego swój pobyt w kozielskim szpitalu zaliczył na oddziale wcześniaków. Jego narodziny dopełniły szczęścia rodziców, którzy długo starali się o upragnioną pociechę.

- Chciałabym serdecznie podziękować dr Małgorzacie Oczoś za profesjonalną i troskliwą opiekę. Dzięki niej całą ciążę czułam się bezpiecznie - powiedziała nam Milena Kmiecik, mama Wojtusia.

Andrzej Malik, tata zwycięzcy konkursu jest mechanikiem samochodowym w autoryzowanym serwisie Volvo, mama aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim i całkowicie poświęca się opiece nad synem.

Andrzej i Milena są już razem 12 lat, a od 5 lat narzeczeństwem. Przed nimi ślub. To ważne wydarzenie nastąpi 21 lipca w urodziny Andrzeja. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że decyzja o ślubie zapadła … 12 lipca. Taką niespodziankę zrobił Milenie narzeczony.

- Andrzej lubi mnie zaskakiwać, często robi mi niespodzianki. Gdy wczoraj powiedział, że bierzemy ślub, nie mogłam w to uwierzyć. Nie spodziewałam się - opowiada uradowana Milena Kmiecik. Kolejnym ważnym wydarzeniem będą chrzciny Wojtka.

Bobas Miesiąca to prawdziwy śpioch. - Śpi cały czas, nie przeszkadza mu żaden hałas - opowiadają rodzice, którzy dzięki temu mają dużo czasu dla siebie.

Wojtek budzi się tylko do jedzenia. Co trzy godziny wypije solidną porcję mleka i rośnie zdrowo. Prawie w ogóle nie płacze. Na punkcie bobasa oszaleli dziadkowie, zwłaszcza ze strony Mileny, dla których jest to pierwszy wnuczek. Dla rodziców Andrzeja to drugi wnuk. Wojtek ma już swoją ulubioną zabawkę. To podarowany przez ciocię brązowy pluszowy miś, który szczególnie przykuwa jego uwagę. Swoją wygraną w plebiscycie zawdzięcza bratu Mileny - Przemkowi, który wkrótce zostanie ojcem chrzestnym Wojtka.

- To on najbardziej zaangażował się w głosowanie, mobilizował rodzinę i znajomych. Choć mieszka w Warszawie, to już we wtorek rano kupił „Nową Gazetę Lokalną” w formie e-wydania by sprawdzić czy Wojtek wygrał i poinformował o tym rodzinę - opowiada mama Bobasa Miesiąca.

Wojtek za wygraną otrzymał atrakcyjne nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy!

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe