Tato nazywa ją Stokrotką

  • 12.09.2018, 12:44
Tato nazywa ją Stokrotką Grzegorza Skwierczyński i Patrycja Matjas z ukochaną córeczką
Oliwia Skwierczyńska to zwyciężczyni sierpniowej edycji plebiscytu na Bobasa Miesiąca. Dziewczynka wraz z rodzicami mieszka w Kędzierzynie-Koźlu. Laureatka organizowanego przez „Nową Gazetę Lokalną” konkursu odwiedziła redakcję, by odebrać nagrody za wygraną.

Urodziła się 26 lipca o godzinie 18.26. Jest pierwszym dzieckiem Grzegorza Skwierczyńskiego i Patrycji Matjas. Para jest z sobą od trzech lat i wkrótce zamierza się pobrać. Grzegorz pracuje w zakładzie kamieniarskim, pasjonuje się sportem i sztukami walki. Mama aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim. Po jego zakończeniu prawdopodobnie wróci do pracy w jednym ze sklepów dużej sieci ze sprzętem rtv i agd.. Rodzice od początku chcieli mieć dziewczynkę i tak też się stało. W przyszłości planują jeszcze syna. Oliwia to trzecia wnuczka w rodzinie. Rodzeństwu Grzegorza (siostrze i bratu) również  urodziły się dziewczynki. Przed Oliwią bardzo ważne wydarzenie. 16 września przystąpi do sakramentu chrztu świętego.

Bobas Miesiąca to bardzo pogodna dziewczynka. Zaraża uśmiechem i zaczyna już po swojemu mówić. Ukochana córeczka tatusia otrzymała od niego wdzięczną ksywkę „Stokrotka”. Jak przyznają szczęśliwi rodzice, jej przyjście na świat odmieniło ich życie o 180 stopni. Oliwia to prawdziwy pochłaniacz jedzenia. Już w czwartym dniu po urodzeniu zjadała 90 ml mleka. Gdy tylko odzywa się w niej głód, głośno to sygnalizuje. Dziewczynka jest bardzo ciekawa świata, codziennie jest na spacerze i z uwagą obserwuje otoczenie. Uwielbia kąpiele, a szczególnie polewanie wodą.

W plebiscycie najbardziej w głosowanie zaangażowali się dziadkowie. Jak przyznają rodzice, konkurs dostarczył im sporo emocji, a wygrana bardzo ucieszyła.

Oliwia za wygraną, oprócz tytułu Bobas Miesiąca, otrzymała nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

Redakcja

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe