Zostań Miss Opolszczyzny. Ruszył casting do konkursu

  • 14.11.2019, 10:24
  • Ł
Casting na Miss i Mistera Opolszczyzny 2018
loadingŁaduję odtwarzacz...
Rozpoczął się casting do kolejnej edycji konkursu „Miss Opolszczyzny 2020”, który odbywa się w ramach Miss Polski. Chętne dziewczyny już mogą zgłaszać swoje kandydatury.

O tym, że mieszkanki naszego województwa należą do najpiękniejszych w kraju, nikogo przekonywać nie trzeba. W ostatnich latach finalistkami ogólnopolskiego konkursu były m.in.: Martyna Jagielska, Aleksandra Bodora, Gajana Galstjan czy Natalia Szałagan, a tytuł Miss Polski 2017 zdobyła Kamila Świerc. Swoich sił próbowały też dziewczyny z Kędzierzyna-Koźla i okolic. Kilka z nich przeszło etap wojewódzki i awansowało dalej.

- Udział w konkursie jest ogromną przygodą, ale i ciężką pracą. To wyzwanie! Szukamy pięknych i mądrych dziewczyn. Może to właśnie ty? – zachęca Anna Pabiś, licencjonowany organizator konkursu, zawodowa modelka i II Wicemiss Polski 2013.

 

Podstawowe warunki udziału w konkursie to wiek 18-27 lat, bezdzietna panna i obywatelstwo polskie.

Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę najpiękniejszej mieszkanki województwa opolskiego? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Chcesz otworzyć drzwi do kariery modelki i konkursów międzynarodowych? Jeśli, na któreś z tych pytań odpowiesz „tak”, to zgłoś się do konkursu.

 

Wystarczy wypełnić ANKIETĘ, a organizatorzy skontaktują się z kandydatką.

Casting on-line potrwa do 30 listopada br. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: Miss Opolszczyzny.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe