Leon wygrał jak zawodowiec

  • 10.10.2018, 12:51
Leon wygrał jak zawodowiec Leon Stania z rodzicami: Anetą i Mariuszem
W miniony piątek 5 października odwiedziliśmy laureata wrześniowej edycji plebiscytu na Bobasa Miesiąca. Leon Stania, zwycięzca zabawy, wraz z dziesięcioletnią siostrą Julią i rodzicami mieszka w przytulnym domu w Kłodnicy.

Leon przez większą część głosowania zajmował odległe miejsce w konkursie i nic nie wskazywało na to, by miał zostać zwycięzcą. Ale taka była taktyka rodziny, która w międzyczasie gromadziła kupony konkursowe, a w ostatnich dniach aktywnie włączyła się do głosowania i Leon najpierw dołączył do czołówki, a ostatecznie wyprzedził pozostałe bobasy i wygrał.

Bobas Miesiąca urodził się 26 sierpnia o godzinie 11.21. To z pewnością najbardziej aktywny laureat naszej zabawy. Jak mówią rodzice, Leon prawie w ogóle nie śpi.

- Jest tak ciekawy świata, że szkoda mu czasu na sen - śmieje się Mariusz Stania, tata Leona.

- Budzi się do jedzenia co trzy godziny z zegarkiem w ręku, nie przegapi żadnego karmienia - dodaje Aneta Stania, mama chłopca, który najchętniej zasypia podczas spacerów. Dlatego rodzice Leona, śpią na zmianę, by choć trochę odpocząć w nocy. Aneta i Mariusz są małżeństwem od pięciu lat. Na co dzień prowadzą swój biznes i póki co świetnie im się udaje łączyć pracę z wychowaniem pociechy. Narodziny Leona były wyjątkowym wydarzeniem dla całej rodziny. To już trzeci wnuczek i drugi prawnuczek. Jak podkreślają szczęśliwi rodzice, to teraz ich największy skarb. Leosia szczególnie pokochała jego siostra.

- Kiedy Julcia do niego mówi, to się śmieje, a kiedy Leoś płacze, to w jej obecności najszybciej się uspokaja - opowiada Mariusz Stania.

Bobas Miesiąca najbardziej lubi swojego misia szumisia (maskotka wydaje odgłosy jak u mamy w brzuszku) oraz kąpiele.

- To coś pięknego. Uwielbia je. Zabawa z wodą to niezła atrakcja - mówi tata Leona.

Bobas Miesiąca za zwycięstwo oprócz tytułu otrzymał nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej B-med, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, Słodki Kącik, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

Redakcja

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe