Lubi wszystko, co wydaje dźwięki

  • 20.12.2018, 13:13
Lubi wszystko, co wydaje dźwięki Lenka z rodzicami: Natalią i Oskarem
Bobas miesiąca to pierwsze dziecko Oskara Biskupa i Natalii Rydzak. Dla młodych rodziców narodziny Lenki to prawdziwy start w dorosłe życie. Szybko odnaleźli się w nowej roli. Córeczka jest ich największym szczęściem. 9 listopada odwiedziliśmy laureatkę kolejnej edycji plebiscytu „Lokalnej”.

Szczęśliwa rodzina mieszka w Kędzierzynie-Koźlu. Lenka miała się urodzić 20 sierpnia, ale postanowiła troszkę dłużej pobyć w brzuszku mamy i przyszła na świat 2 września. Wydłużył się też jej pobyt w szpitalu. Natalia z Lenką opuściły kozielską porodówkę dopiero po dwóch tygodniach. Radość z wyjścia ze szpitala była tak duża, że mama Lenki zapomniała zabrać ze sobą rzeczy. W domu czekał na nich dziadek Stanisław z psem Pako. Pokój Lenki udekorowany został naklejkami w kwiatki i mnóstwem pluszaków.

Wszystkie ważne wydarzenia z życia laureatki naszego konkursu są skrupulatnie odnotowywane przez rodziców w specjalnym pamiętniku. Dziewczynka obdarowuje najbliższych uśmiechem i lubi wszystko, co wydaje dźwięki. Uspokaja się, gdy włączony jest odkurzacz. Bacznie obserwuje otaczający ją świat. Jej uwagę przykuwają w szczególności: lampa i duży zegar w pokoju. Chętnie ogląda telewizję. Uwielbia się huśtać. Jej rodzice, mimo młodego wieku, szybko odnaleźli się w nowej roli. Z Lenką na co dzień jest mama, a tato zajmuje się utrzymaniem rodziny. To Oskar wybrał imię dla córeczki.

Lenka oprócz tytułu za zwycięstwo, otrzymała także nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej B-med, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

Redakcja

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe