Jaś odebrał nagrody

  • 16.04.2018, 13:37 (aktualizacja 07.01.2019, 13:40)
Jaś odebrał nagrody Rodzice wraz z Jasiem Strugałą odbierają gratulacje i nagrody od Doroty Matejko, pełnomocnik Kasy Stefczyka, p.o. kierownika placówki w Kędzierzynie-Koźlu
Zwycięzca marcowej edycji plebiscytu Bobas Miesiąca odwiedził wraz z rodzicami redakcję „Lokalnej”, by odebrać nagrody za wygraną w konkursie.

Jaś Strugała urodził się 2 lutego br. To pierwsze dziecko Weroniki i Łukasza. W dniu urodzin ważył 3,2 kg. Chłopczyk bardzo dużo je, nic więc dziwnego, że jego waga ekspresowo rośnie i aktualnie wynosi już ponad 4,5 kg. Jaś to bardzo silny chłopczyk, sam już trzyma główkę i rozgląda się dookoła. Jego rodzice tworzą zgodne małżeństwo. Pobrali się siedem lat temu. W pierwszej kolejności zadbali o własne mieszkanie, a następnie o pociechę. Tato Jasia pracuje w hurtowni motoryzacyjnej, a mama w sklepie odzieżowym. Pani Weronika aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim i spędza czas z synkiem. Jaś najbardziej lubi spacery i podróże samochodem. Powoli zaczyna gaworzyć i ma coraz więcej do powiedzenia. Nie przepada za grającymi zabawkami, ale nie przeszkadza mu dźwięk włączonego odkurzacza.

Rodzice Jasia przez całą ciąże nie mieli pewności czy urodzi się chłopczyk czy też dziewczynka. Imię laureata naszego plebiscytu to nie przypadek. To pamiątka po ulubionym dziadku Łukasza. Jaś to już czwarty wnuk w rodzinie, ale to on - zdaniem rodziców - jest najbardziej rozpieszczany przez dziadków. Bobas Miesiąca ma już za sobą sakrament chrztu. Zarówno Weronika jak i Łukasz mają rodzeństwo i choć w najbliższym czasie nie planują kolejnego dziecka, to zapowiadają, że Jaś raczej nie będzie jedynakiem.

Bobas Miesiąca otrzymał atrakcyjne nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

Redakcja

 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe