Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „1800 gramów”

  • 18.11.2019, 15:56
  • Ł
Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „1800 gramów”
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 20 listopada o godz. 18.30. Tym razem zaprezentowany zostanie komediodramat pt. „1800 gramów”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich pobyt weekendowy w Hotelu Spa Dębowe Wzgórze w Pokrzywnej.

W filmie wieczoru główną rolę gra Magdalena Różczka, dlatego motywem wieczoru będą wróżki wraz ze swoimi magicznymi różdżkami. Najlepsze i kreatywne stylizacje nagrodzimy fajnymi nagrodami. Różdżki w dłonie i przybywajcie!

 

Spotkanie zakończy się projekcją polskiego filmu „1800 gramów”, opartego na prawdziwych historiach. „To piękna i wzruszająca opowieść o najważniejszych ludzkich sprawach, o miłości i samotności, o poświęceniu i odwadze. Nasi bohaterowie muszą porzucić ograniczenia, w których tkwią, a wyzwanie, które przynosi im los, pozwala odnaleźć się i zmienić swoje życie. Wierzę, że ta historia chwyci za serce naszych widzów. Cieszę się, że do projektu udało nam się zaprosić znakomitych aktorów (występują m.in.: Magdalena Rożczka, Piotr Głowacki, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska i Zbigniew Zamachowski). Dodatkowym atutem są piękne plenery, bowiem akcja filmu rozgrywa się w Krakowie” – opowiadała o filmie producentka Krystyna Lasoń.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe