Odmienił ich życie

  • 13.02.2018, 13:49 (aktualizacja 07.01.2019, 13:53)
Odmienił ich życie Nagrody wręczyła Dorota Matejko, pełnomocnik Kasy Stefczyka i p.o. kierownik placówki
Daniel Żuchora, który wygrał styczniową edycję konkursu Bobas Miesiąca odebrał nagrody w siedzibie nowego sponsora plebiscytu - placówce Kasy Stefczyka przy ul. Wojska Polskiego.

Daniel to pierwsze dziecko Magdaleny i Michała Żuchorów z Kędzierzyna-Koźla. Urodził się 9 grudnia 2017 r. Magdalena jest lekarzem weterynarii i prowadzi przychodnię weterynaryjną w Reńskiej Wsi, a Michał jest prezesem firmy zajmującej się serwisem i montażem urządzeń logistycznych.

Bobas miesiąca lubi podróże samochodem, a najbardziej uspokaja go jedzenie. Jego ulubione zabawki to słonik i grzechotka. Daniel w nocy dużo śpi, zwłaszcza gdy ulokuje się w miejscu taty. Mimo wielu obowiązków rodzice sami opiekują się swoją pociechą. Życie zawodowe ułożyli tak, by jednego dnia z dzieckiem była mama, a drugiego tata. Do nowego domownika musiał przyzwyczaić się pies. Suczka Moli w pełni zaakceptowała już Daniela.

- Nasze życie całkowicie się zmieniło, teraz każdą wolną chwilę spędzamy z dzieckiem – podkreśla Magdalena Żuchora.

Bobas Miesiąca otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, Centrum Medyczne FALCK, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group oraz „Nową Gazetę Lokalną”.

 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe