Kino Konesera w Heliosie. Seans filmu "Fuga"

  • 07.01.2019, 19:01
  • Ł
Kino Konesera w Heliosie. Seans filmu "Fuga"
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na specjalny pokaz thrillera psychologicznego „Fuga”. Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano na 9 stycznia, na godz. 18.30.

Tytułowa fuga dysocjacyjna trwa od kilku godzin do kilku lat. Jest następstwem traumatycznych przeżyć i silnego stresu. Osoba dotknięta tym zaburzeniem nerwicowym może sprawnie funkcjonować jako ktoś o innej tożsamości niż przed jego wystąpieniem.

 

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie, kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka.

Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego, co zdarzyło się w przeszłości.

Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

 

W rolach głównych występują: Gabriela Muskała, Łukasz Simlat, Małgorzata Buczkowska i Zbigniew Waleryś.

Najnowszy film Agnieszki Smoczyńskiej („Córki dancingu”, „1983”) nagrodzony został czterema Złotymi Lwami na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Został też doceniony na Festiwalu Aktorstwa Filmowego oraz Camerimage i Nowych Horyzontach.

Ł

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe