"Nasz Nowy Dom" z Polskiej Cerekwi już dzisiaj w Polsacie

  • 21.11.2019, 09:55
  • Rafał Pulkowski
"Nasz Nowy Dom" z Polskiej Cerekwi już dzisiaj w Polsacie
Mieszkanie bez łazienki, odpadający tynk ze ścian i nieszczelne okna, to fatalne warunki. Zwłaszcza, że mieszkają tam małe dzieci. Tak było jeszcze trzy miesiące temu, ale z pomocą przyjechała ekipa telewizyjnego programu "Nasz Nowy Dom".

Mowa tu o jednym z mieszkań w Polskiej Cerekwi, gdzie mieszka samotna matka z dwiema córkami. W sierpniu rodzina spotkała się z ekipą programu "Nasz Nowy Dom" w Gminny Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zakrzowie. Tam kręcono tzw. przebitki do odcinka.

- Program nie tylko poprawia warunki mieszkaniowe, ale również zmienia życie tych ludzi. Remont mieszkania, czy domu otwiera nowe możliwości i daje nowe nadzieje. Wiele rzeczy staje się możliwych i prostszych. Nasza ekipa bardzo się wzrusza, kiedy widzi radość rodzin na widok nowego domu. Nawet nasi koledzy stojący za kamerą, którzy są twardzielami, nie kryją wzruszenia. Program powstaje od sześciu lat i nauczyłam się podchodzić do tego bardziej zadaniowo, z dystansem - powiedziała Katarzyna Dowbor, prowadząca program "Nasz Nowy Dom".

O kulisach programu pisaliśmy tutaj.

Emisja odcinka już dzisiaj (czwartek, 21 listopada) w telewizji Polsat o godzinie 20.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ta
ta 22.11.2019, 20:15
Jak oglądam wasz program to zawsze płacze tak się zwruszam dobrą pracę robicie

Pozostałe