Czwartek, 18.07.2019

Kabaret Hrabi wystąpi w DK „Chemik”

  • 08.01.2019, 11:02
  • Ł
Kabaret Hrabi wystąpi w DK „Chemik”
Miejski Ośrodek Kultury powrócił do tradycji i w pierwszym miesiącu nowego roku zaprosił do Kędzierzyna-Koźla kabaret Hrabi. Uwielbiana u nas grupa swój nowy program „Wady i waszki” zaprezentuje 13 stycznia.

Hrabi powstał 16 lat temu, gdy Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys – znani z kabaretu Potem – postanowili założyć nowy projekt. Dołączył do nich Łukasz Pietsch oraz Krzysztof Szubzda, którego po kilku miesiącach zastąpił Tomasz Majer.

 

Dziś to jedna z najoryginalniejszych formacji kabaretowych w kraju. Ich programy, jak choćby: „Terapia”, „Kobieta i Mężczyzna”, „Savoir-vivre”, „Co jest śmieszne” czy „Aktorem w płot”, podbiły serca Polaków. Od lat artyści regularnie i z przyjemnością odwiedzają nasze miasto. Poprzednio gościli w Chemiku” z programem „Cyrkuśniki”, a 13 stycznia w domu kultury przy al. Jana Pawła II zaprezentują najnowsze swoje dzieło pt. „Wady i waszki”.

 

Jak zapewniają, nikt nie jest idealny: „Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. My mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale oni mają wady nie do zniesienia. My nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To oni są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego my nie mamy wad, my mamy waszki”.

 

Ostatnie bilety w cenie 80 zł na balkon do kupienia w kasach kin „Chemik” i „Twierdza” oraz w systemie on-line poprzez stronę internetową MOK.

Ł
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe