Święty Mikołaj czeka na listy od najmłodszych. Będą prezenty!

  • 26.11.2019, 17:38
  • ART
Święty Mikołaj czeka na listy od najmłodszych. Będą prezenty!
Tradycją stało się, że co roku nasi najmłodsi Czytelnicy piszą listy do Mikołaja. W tym roku również redakcyjny poczciwy staruszek chce obdarować dzieci upominkami. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Technika wykonania listu do Mikołaja jest dowolna. Można pisać piórem, ołówkiem, pisakiem, długopisem, wyklejać, wycinać różne kształty, kolorować i dekorować tak, jak podpowiada wam wyobraźnia. List może być tradycyjny lub przybrać formę postaci mikołaja, renifera, choinki czy nawet bałwanka. Stwórzcie wyjątkowe prace, które będą zawierały choć kilka słów skierowanych do świętego.

Autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych listów otrzymają bony podarunkowe ufundowane przez firmę Ceratizit K-K Sp. z o.o., prezenty niespodzianki od sklepu Moda dla Dzieci z siedzibą przy ul. Pamięci Sybiraków 6 oraz zaproszenia do kina „Helios”.

Drodzy rodzice, zachęćcie swoje dziecko do twórczej pracy i pomóżcie mu w przygotowaniu listu. Niech będzie to okazja do wspólnego spędzenia czasu, rozmowy, a także wprowadzenia w wasze domy przedświątecznej, magicznej atmosfery.

Na prace czekamy do 10 grudnia br. Można przesłać je pocztą lub dostarczyć osobiście do redakcji (ul. Grunwaldzka 76/3 47-220 Kędzierzyn-Koźle), a my przekażemy je Mikołajowi.

 

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe