Rozwój firmy nagrodzony diamentem

  • 27.11.2019, 12:39
  • Źródło: Urząd miasta
Rozwój firmy nagrodzony diamentem
Od dwunastu lat stale inwestują, przyjmują nowych pracowników i rozbudowują swój zakład. Rozwój kędzierzyńsko-kozielskiej firmy nie przeszedł bez echa. Spółka EuroCeras znalazła się na prestiżowej liście miesięcznika Forbes. Gratulacje dla nagrodzonych złożyła prezydent miasta Sabina Nowosielska.

Firma otrzymała zaszczytny tytuł "Diamentu Forbesa 2020". Takim mianem mogą poszczycić się tylko najlepsze przedsiębiorstwa w Polsce. Spółka skutecznie poszerza swoją działalność i zdobywa nowe rynki. Zatrudnia obecnie około 70 pracowników, a w ostatnim czasie zainwestowała w trzy nowe hale produkcyjne. W planach jest dalsza rozbudowa zakładu. EuroCeras realizuje również projekt badawczy warty 26 milionów złotych przy wsparciu środków europejskich.

Firma zlokalizowana na terenach przemysłowych w Blachowni działa w branży chemicznej. Jest producentem specjalistycznych mieszanek woskowych. Raport prezentujący „Diamenty Forbesa” dołączony zostanie do magazynu, który ukaże się 30 stycznia 2020 roku.

 

 

Źródło: Urząd miasta

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe