Serial "Wikingowie" w kinie Helios

  • 01.12.2019, 13:13
  • Ł
Serial "Wikingowie" w kinie Helios
Przedpremierowy pokaz dwóch odcinków szóstego sezonu serialu „Wikingowie” będzie można zobaczyć w kinie „Helios” 5 grudnia o godz. 20 i to całkiem za darmo.

Kanadyjsko-irlandzka produkcja, stworzona przez Michaela Hirsta, podbija serca widzów na całym świecie od 2013 r. Ostatni, szósty sezon, liczy 20 odcinków i podzielony został na dwie serie. Podejmuje wątek sporu między braćmi, z którego Bjorn wyszedł zwycięsko jako król. Ivar, poszukując sposobu na odcięcie się od przeszłości, trafia na Ruś Kijowską. Wikingowie prowadzą dalsze podboje. Ubbe i Torvi udają się na Islandię, gdzie ujawniają tajemnice związane ze zniknięciem Flokiego, a Hvitserk prowadzi osobistą wendetę przeciwko Ivarowi. Natomiast Lagertha chce wieść spokojne życie na farmie. Niestety, na horyzoncie pojawiają się nowe zagrożenia.

Ciekawostką, szczególnie dla polskich fanów serialu, jest to, że wykorzystano w nim utwory Teatru Pieśń Kozła z Wrocławia, a w jednym z nich gościnnie zaśpiewała Anna Maria Jopek.

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na pokaz w „Heliosie” należy zarejestrować się na stronie: wikingowie.helios.pl, a następnie odebrać je osobiście w kasie kina. Fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie - aż do wyczerpania puli miejsc.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe