Topielec to mężczyzna poszukiwany kilka dni temu

  • 02.12.2019, 14:12
  • Rafał Pulkowski
Topielec to mężczyzna poszukiwany kilka dni temu
Mężczyzna wyłowiony w niedzielę, 1 grudnia z rzeki Kłodnica w Lenartowicach, to ta sama osoba, którą w czwartek 28 listopada szukało łącznie ponad stu policjantów i strażaków. Tamtego dnia koło południa 60-latek zostawił rodzinie list pożegnalny, ale około godziny 20 został znaleziony nietrzeźwy w lesie na osiedlu Piastów - w miejscu zwanym "bar pod kleszczem".

60-latek najwidoczniej kolejny raz postanowił targnąć się na swoje życie, tym razem skutecznie. Ale przyczyny śmierci ustali prokurator. W niedzielę, 1 grudnia około godziny 15 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w rzece Kłodnica tuż przy syfonie od strony Lenartowic przechodzień zauważył coś, co przypomina ciało człowieka.

Na miejsce zadysponowano policję oraz straż pożarną. Początkowo nie było pewności, czy faktycznie jest to człowiek. Wejście do wody było utrudnione, ponieważ w tym miejscu brzeg jest bardzo stromy. Niestety po wejściu nurków do wody, potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Strażacy wydobyli z rzeki ciało 60-letniego mieszkańca Lenartowic.

 

- Przyczynę śmierci poznamy po przeprowadzonej sekcji zwłok - poinformował Eugeniusz Węgrzyk, szef prokuratury rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe