Mikołajkowe seanse w kinie Helios

  • 03.12.2019, 15:45
  • Ł
Mikołajkowe seanse w kinie Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinie Helios w Kędzierzynie Koźlu będzie on pełen specjalnych seansów z nagrodami, konkursów, zabaw, gier i wielu innych atrakcji. Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z naszych kin będzie można spotkać Mikołaja z workiem pełnym łakoci!

Kędzierzyński Helios przygotował bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:


* Kraina lodu 2 - dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i... zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?

* Śnieżna paczka - pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.

* Młody renifer Alex - fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.

* Ratujmy Florę - Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.
 

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! Daj się oczarować magii wielkiego ekranu! Przeżyj niesamowitą przygodę i przyjdź na Mikołajki w kinie Helios!

Szczegóły na stronie: Helios Kędzierzyn

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe