Słodkości trafią do najbardziej potrzebujących dzieci

  • 04.12.2019, 17:42
  • Rafał Pulkowski
10 metrów słodkości
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już po raz ósmy Grupa Azoty ZAK S.A. zorganizowała mikołajkową akcję "10 metrów słodkości", podczas której zbierane są łakocie dla najbardziej potrzebujących dzieci. Tym razem trafią one m.in. do Domu Dziecka i kilku innych placówek opiekuńczych.

Pracownicy Grupy Azoty ZAK S.A. kolejny raz wykazali się dużym sercem, a z roku na rok gromadzona jest coraz większa ilość słodkości. Wydarzenie miało miejsce w środę, 4 grudnia przed budynkiem dyrekcji. Poza pracownikami zakładów udział wzięli także siatkarze Grupy Azoty ZAKSA.

- Dzielenie się dostarcza największej przyjemności. Lubimy coś otrzymywać w życiu, ale prawdziwą przyjemność czerpiemy z tego, że możemy się z kimś podzielić, albo kogoś obdarować - powiedział Sławomir Lipkowski, prezes zarządu Grupy Azoty ZAK S.A.

W tym roku słodkie upominki przekazane zostały do trzech instytucji - kozielskiego Domu Dziecka, Towarzystwa Terapeutycznego "Arka" oraz Stowarzyszenia "Brzdąc".

- Dzieci w naszej placówce z utęsknieniem czekają na Mikołaja i na to, że zadzieje się coś nadzwyczajnego. I że zostaną ugodzone świąteczną dostawą słodyczy. Wywołuje to niesamowity uśmiech na ich twarzach - powiedziała Balladyna Dziuba, dyrektor Domu Dziecka, dziękując w imieniu całej placówki Grupie Azoty ZAK  S.A. otwarte serca i wspieranie akcji.

Dzięki tym upominkom, dzieci mają szansę na spędzenie okresu świątecznego w ciepłej i radosnej atmosferze. Wydarzeniu towarzyszyły także występy wokalistek Studia Piosenki przy Miejskim Ośrodku Kultury, które śpiewały świąteczne piosenki i pastorałki.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (49)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe