Pomocnicy Mikołaja na motocyklach rozwieźli 800 prezentów

  • 06.12.2019, 16:56
  • Rafał Pulkowski
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już po raz 13. motocykliści z klubu Troopers Of Highways MC Poland odwiedzili dzieci w kędzierzyńsko-kozielskich placówkach - przedszkolach, domu dziecka, szpitalu dla dzieci oraz na Warsztatach Terapii Zajęciowej. W każdej z placówek dzieci miały przygotowane piosenki o Mikołaju.

Około 30 pomocników Mikołaja rozwiozło aż 800 paczek do dziesięciu placówek. Po drodze rozdali także kilka prezentów przechodniom z małymi dziećmi. Każda z paczek o wartości około 30 złotych była taka sama i zawierała owoce, słodycze oraz zimową czapkę. Nie byłoby prezentów, gdyby nie wsparcie finansowe różnych firm oraz urzędu miasta.

- Staramy się co roku robić 800 paczek, bo dzień jest krótki, o godzinie 15 dzieci już nie ma w placówkach, więc nie zdążylibyśmy rozwieźć prezentów do wszystkich przedszkoli w mieście - powiedział Maciej Milewski z klubu Troopers Of Highways MC Poland.

Co roku zatem motocykliści odwiedzają inne przedszkola. Wraz z nimi jeździ prezydent miasta Sabina Nowosielska, która tym razem wcieliła się w rolę królewny śnieżki, a w ubiegłym roku była elfem.

- Dzieciaki były bardzo zadowolone i szczęśliwe. Uśmiech dziecka był chyba najlepszym podziękowaniem dla nas. Zapraszamy już za rok do pomocy przy pakowaniu prezentów - powiedziała Sabina Nowosielska, prezydent miasta.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (79)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe