Piła alkohol w trakcie jazdy. Spowodowała wypadek

  • 07.12.2019, 22:19 (aktualizacja 07.12.2019, 22:43)
  • Rafał Pulkowski
Piła alkohol w trakcie jazdy. Spowodowała wypadek
W sobotę, 7 grudnia kilkanaście minut przed godziną 21 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Sławięcickiej. Jeden z uczestników miał być zakleszczony w samochodzie, z którego wydobywał się dym.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło w momencie wyprzedzania volkswagena przez opla. 28-latka kierująca oplem na kędzierzyńskich tablicach rejestracyjnych odbiła się od wyprzedzanego pojazdu i wpadła do przydrożnego rowu. Volkswagen na strzeleckich tablicach rejestracyjnych, którym podróżowała inna kobieta z mężczyzną, wpadł w poślizg i zatrzymał się na poboczu przy przeciwległym pasie ruchu.

Pierwsza na miejscu była straż miejska, która przejeżdżała w pobliżu. Funkcjonariuszki pomogły wydostać się kobiecie z opla. W pojeździe znaleziono napoczętą butelkę alkoholu wysokoprocentowego. 28-latka była nieprzytomna. Przekazano ją zespołowi ratownictwa medycznego. Okazało się, że jest nietrzeźwa. Najprawdopodobniej spożywała alkohol w trakcie jazdy. Została zabrana do szpitala.

Na badania zabrano także kobietę z volkswagena. Jednak jej zdrowiu najprawdopodobniej nie zagraża niebezpieczeństwo.

W trakcie prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana. Straż pożarna usunęła niebezpieczne elementy z jezdni. Na miejscu interweniowali także policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polonia Bytom
Polonia Bytom 08.12.2019, 20:11
Kędzierzyn duzo nierózni sie od śląska, pijani kierowcy, oszusci itd..
Grzegorz
Grzegorz 08.12.2019, 17:39
Wstyd
Kierowca
Kierowca 08.12.2019, 12:55
Dożywotnie odebrać prawo jazdy i ukarać , dobrze że nikt nie zginął.

Pozostałe