Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „Jak poślubić milionera”

  • 09.12.2019, 18:55
  • Ł
Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu „Jak poślubić milionera”
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 11 grudnia o godz. 18.30. Tym razem zaprezentowana zostanie komedia „Jak poślubić milionera”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Motywem przewodnim wieczoru będą mikołajki i kolor czerwony. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone.

Spotkanie zakończy się projekcją filmu Filipa Zylbera. To komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Justyna Steczkowska, Michał Malinowski oraz Małgorzata Foremniak.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe