DW 408 Bierawa - Korzonek. Spękania na ścieżce rowerowej znikną

  • 10.12.2019, 14:18 (aktualizacja 10.12.2019, 15:02)
  • W
DW 408 Bierawa - Korzonek. Spękania na ścieżce rowerowej znikną Foto: archiwum prywatne
Kiedy 9 grudnia planowano przywrócenie ruchu na odcinku Bierawa - Korzonek drogi wojewódzkiej nr 408, zwrócił się do nas jeden z czytelników. Zaniepokoiła go jakość wykonania ścieżki rowerowej biegnącej wzdłuż przebudowanego fragmentu DW408.

- Poruszcie temat nowo zrobionej ścieżki rowerowej w miejscowości Korzonek, naprzeciwko stacji paliw, droga wojewódzka nr 408. Moim zdaniem stan tej ścieżki jest nie do przyjęcia - napisał do nas mieszkaniec Grabówki. - Ten, kto będzie odbierał drogę i ścieżkę, na pewno nie będzie w stanie wszystkiego zobaczyć - argumentował. Dodał, że warto, by ktoś przyjrzał się dokładnie traktowi. - Ja zrobiłem zdjęcia tylko w jednym miejscu ścieżki, ale na innym odcinku jest to samo - alarmował.

Zwróciliśmy się w tej sprawie do zarządcy drogi.

- Nasi inspektorzy są tam kilka razy w tygodniu i okazało się, że zauważyli to zaraz po położeniu masy - poinformował nas Arkadiusz Branicki, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu. Podkreślił, że wykonawca zobowiązał się do usunięcia usterek 10 grudnia. - W razie gdybyśmy stwierdzili dalsze występowanie usterek, wykonawca może być wezwany do ich usuwania przez cały okres gwarancji - dodał Arkadiusz Branicki.

W

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Emmanuel
Emmanuel 12.12.2019, 05:47
Droga wcale nie lepsza. Asfalt położony na glinie.
Użytkownik
Użytkownik 11.12.2019, 14:53
Jaka firma taka robota

Pozostałe