Klub MMKS Kędzierzyn-Koźle ma nowe władze

  • 13.12.2019, 15:11
  • Ł
Klub MMKS Kędzierzyn-Koźle ma nowe władze Piotr Nippe był prezesem MMKS-u przez 13 lat
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy w Kędzierzynie-Koźlu, który świętuje 25-lecie działalności, ma nowego prezesa. Został nim Marek Skrzydlewski. Wcześniej funkcję tę pełnił Piotr Nippe.

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze MMKS-u, które odbyło się 12 grudnia, było okazją do krótkiego podsumowania minionego ćwierćwiecza. List gratulacyjny od prezydenta Kędzierzyna-Koźla Sabiny Nowosielskiej odczytał jej zastępca Wojciech Jagiełło.

Chwilą ciszy uczczono pamięć trenerów, którzy odeszli już z tego świata, a byli to: Józef Szymura, Zbigniew Liskowicz, Sławomir Kowalik i Jan Bułkowski.

Po 13 latach ze stanowiskiem prezesa pożegnał się Piotr Nippe. - Kierowałem klubem od 2006 roku. Mój czas dobiegł końca. Z powodów zdrowotnych nie będę udzielał się w kolejnym zarządzie. Chciałbym podziękować wszystkim za współpracę - mówił do zebranych.

Zarząd MMKS-u docenił też redakcję „Nowej Gazety Lokalnej” przyznając pamiątkowy puchar za współpracę w minionych latach.

Na koniec delegaci wybrali nowe władze klubu. Prezesem został Marek Skrzydlewski, który kierował już klubem w latach 1997-2003. Funkcje wiceprezesów powierzono Andrzejowi Gąsiorowi i Andrzejowi Sitkowki. Sekretarzem została Agata Rachowicz, a członkiem zarządu Andrzej Saczko.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe