Spektakl "Wszystkiego Dobrego" w Domu Kultury "Chemik"

  • 14.12.2019, 21:27
  • Rafał Pulkowski
Spektakl "Wszystkiego Dobrego" w Domu Kultury "Chemik"
Młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu przygotowała spektakl pt. "Wszystkiego Dobrego", który odbył się w sobotę, 14 grudnia w Domu Kultury "Chemik".

W wydarzeniu udział wzięli m.in. zastępca prezydenta miasta Wojciech Jagiełło oraz grono nauczycieli. Na scenie wystąpili: "Chór z I LO", chór "Red Voices", teatr "Incydent", zespół tańca "Flesz Senior" oraz Martyna Huta z zespołem. Scenę wigilijną zaprezentowały dzieci z Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Brzdąc". To właśnie na to stowarzyszenie zbierano pieniądze podczas wydarzenia.

- Razem ze znajomymi ze szkoły spotkaliśmy się, aby zrealizować taki projekt społeczny. Chcieliśmy zrobić coś dobrego i przy okazji zżyć się ze sobą bardziej - powiedziała Zuzanna Podgórska, jedna z organizatorek, uczennica I LO w Kędzierzynie-Koźlu.

Artyści na scenie poprzez muzykę, śpiew, taniec i teatr poruszali problem nienawiści, który dotyczy i spotyka każdego z nas. Projekt został zrealizowany przy współpracy z platformą "Zwolnieni z teorii".

Organizatorami wydarzenia byli: Zuzanna Podgórska, Martyna Huta, Nadia Strzelska, Paulina Janocha, Dominika Dziczkaniec, Filip Pinkowski, Kacper Świes oraz Patryk Kisieniowski.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe