Środa, 19.06.2019

WOŚP 2019 w powiecie. W Reńskiej Wsi będzie co licytować!

  • 11.01.2019, 16:08 (aktualizacja 12.01.2019, 10:01)
  • Wojciech Szymczak
WOŚP 2019 w powiecie. W Reńskiej Wsi będzie co licytować! Agnieszka Piróg
Podczas 27. finału WOŚP atrakcji w naszym powiecie będzie co niemiara. W niedzielę 13 stycznia w Reńskiej Wsi będzie można poszaleć przy dobrej muzyce i wylicytować wyjątkowe przedmioty.

O akcji sztabu z Polskiej Cerekwi, który finał przeprowadzi w gościnnej Reńskiej Wsi, pisaliśmy TUTAJ.

Co będzie można wylicytować w niedzielę 13 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Reńskiej Wsi? O to zapytaliśmy szefową sztabu, Agnieszkę Piróg.

- Cały wór gadżetów z "4 Łap" w Reńskiej Wsi. Jest też kosz ufundowany przez Fundację Euro-Country z Polskiej Cerekwi. Płyta zespołu DOXXX, którą przekazał nam jego lider, Michał Kasperczyk. Jest maszyna do wypieku chleba, nieużywana, od pani Grażyny Urbaniak z Ciężkowic. Są książki i obraz z własnoręcznym podpisem Bronisława Komorowskiego,  przekazane przez gminę Polska Cerekiew. Kalendarz, notatnik i kubek z Powiatowego Banku Spółdzielczego w Polskiej Cerekwi. Jest też encyklopedia zdrowia przekazana od pana Halamody z Polskiej Cerekwi - wylicza Agnieszka Piróg.

Nowego właściciela znajdzie też whisky Jack Danniels o pojemności 0.7 l od Gerarda Flegla z Polskiej Cerekwi. 

- Jeszcze mamy gadżety z WOŚP, czyli, kalendarze, koszulki, body rozmiar 68, notatnik, budzik - dodaje Piróg. 

Na Allegro ruszyła już aukcja, w której można wylicytować dwa treningi z multimedalistką w ujeżdżeniu Żanetą Skowrońską-Kozubik.

Niebawem pojawi się aukcja, również na Allegro, w której będzie można wygrać spływ z Jerzym Buzkiem (na odcinku Racibórz-Turze - red.) podczas Pływadeł 2019 r. O konkursie na hasło przewodnie imprezy pisaliśmy TUTAJ.

Wojciech Szymczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe