Zmiany w kursowaniu autobusów MZK przez Blachownię

  • 12.01.2019, 10:42 (aktualizacja 14.01.2019, 10:57)
  • Ł
Zmiany w kursowaniu autobusów MZK przez Blachownię
W związku z zamknięciem fragmentu ul. Przyjaźni na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Tuwima od 14 stycznia nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów MZK przez Blachownię.

Jak informuje Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu, na czas budowy sieci kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej na osiedlu Blachownia, kursowanie autobusów linii nr 1, 2, 4, 5, 9 oraz 15 pozostaną bez zmian.

 

Linia nr 3 będzie kończyła i rozpoczynała swoje kursowanie od przystanku Piastów III. Kursy do Lenartowic i z Lenartowi do centrum pozostaną bez zmian. Kursy do Blachowni zostają zawieszone.

Linia nr 7 będzie kończyła i rozpoczynała swoje kursowanie od przystanku Piastów III. Kursy do Blachowni zostają zawieszone.

Linia nr 8 będzie kończyła i rozpoczynała swoje kursowanie od przystanku Piastów III. Kursy do Lenartowic i z Lenartowi do centrum pozostaną bez zmian. Kursy do Blachowni zostają zawieszone.

Linia nr 12 będzie kończyła i rozpoczynała swoje kursowanie od przystanku Piastów III. Kursy do Blachowni zostają zawieszone.

 

Linia nr 13 zostaje na czas remontu całkowicie zawieszona.

Uruchomiona zostaje linia "W". Przebieg trasy linii W będzie odbywał się trasą linii nr 13. Poniżej można zobaczyć rozkłady jazdy, które będą obowiązywały od dnia 14.01.2019 r.

Kierunek do Blachowni - link

Kierunek do Koźla - link

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

miro
miro 12.01.2019, 16:31
jaki jest sens zawieszenia linii nr 13 i uruchomienia linii W trasą linii 13 ?
krystyna_bez_janiny
krystyna_bez_janiny 12.01.2019, 18:48
bo 13tek jest wiecej w rozkladzie jazdy... + te ktore jezdza dodatkowo w godzinach szczytu, a w "W" sa tylko 2 kursy na godzine.
Malina
Malina 12.01.2019, 13:19
Do @Jagoda
Zjedz snickersa kobieto bo gwiazdorzysz... nie od dzis wiadomo ze bedzie ulica zamknieta i cala akcja mzk byla do przewidzenia. Bedzie odwilz wiec polecam rowerek... wyjdzie Ci na zdrowie. - po snickersie.
Jagoda
Jagoda 12.01.2019, 13:06
Może wszystkie zawieście .... Niech taksówki kursują. Macie nas za głąbów . Wiele osób będzie miało problem . Wiem że Was to nie obchodzi . Przeciez to tylko blachownia . Trzeba było zacząć wiosna gdzie można na rowerze pojechać . Jaja sobie z nas zwykłych ludzi robicie . Trzeba było pomyśleć o lepszych warunkach gdy będzie cieplej .zapłacicie mi za benzynę . Mój przejazd będzie dwa razy droższy niż dotychczas .

Pozostałe