Filmowy poranek w Heliosie: Krecik i Panda

  • 09.01.2020, 17:29
  • Ł
Filmowy poranek w Heliosie: Krecik i Panda
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny filmowy poranek. Seans bajek z serii „Krecik i Panda” odbędzie się 12 stycznia o godz. 10.30.

„Krecik i Panda” to serial animowany, który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci czeskiej bajki. Tym razem nasz bohater powraca na ekrany w nowej odsłonie. Podróżując po Chinach, swoje przygody Krecik dzieli z sympatyczną Pandą.

Seans przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Każdy z uczestników poranków może wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki! W ramach łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Na każdym spotkaniu będzie można zdobyć pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za osiem czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności.

 

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe