Pływacy MMKS-u najlepsi w Lidze Miast Opolszczyzny

  • 11.01.2020, 17:07
  • Ł
Pływacy MMKS-u najlepsi w Lidze Miast Opolszczyzny
Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi pływacy MMKS Kędzierzyn-Koźle podczas zawodów z cyklu Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny, która odbyła się w Krapkowicach 11 stycznia.

Reprezentanci MMKS-u zwyciężyli we wszystkich klasyfikacjach. W klasyfikacji medalowej zdobyli aż 13 medali (5 złotych, 4 srebrne i 4 brązowe), a drugi w rankingu Delfin Krapkowice miał sześć krążków. W klasyfikacji punktowej kędzierzynianie zgromadzili 5293 oczek i o niemal 3000 pkt. wyprzedzili drugi w klasyfikacji Delfin Krapkowice.

Wśród najlepszych zawodników imprezy znaleźli się: Diana Emerling, Olga Matyjasek, Lena Kużaj, Zuzanna Kordek, Mateusz Kuterski i Amedeus Gohla.

- Prawie wszyscy zawodnicy znacznie poprawiali swoje rekordy życiowe, co po długiej przerwie świątecznej dobrze wróży na przyszłość. Nie zwalniamy tempa, bo już w najbliższy piątek liczna reprezentacja naszego klubu rozpoczyna rywalizację w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Opolskiego w pływaniu, które odbędą się w Strzelcach Opolskich – informuje Bronisław Kisielewski z MMKS-u.

Komplet wyników dostępny jest na stronie: www.megatiming.pl

Ł

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe