Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu "Mayday"

  • 14.01.2020, 12:49
  • Ł
Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu "Mayday"
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 15 stycznia o godz. 18.30. Tym razem zaprezentowana zostanie polska komedia „Mayday”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne.

Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich będzie zaproszenie na weekend do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej.

Motywem przewodnim wieczoru będzie zima, której nam brakuje, zatem mile widziana biel i odpowiednie dodatki. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone.

 

Spotkanie zakończy się projekcją filmu w reżyserii Sama Akina. W rolach głównych występują: Piotr Adamczyk, Adam Woronowicz, Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz.

Janek prowadzi podwójne życie – jednocześnie jest mężem Basi oraz Marysi. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty.

Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku, wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek. Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe