Harmonogram zebrań wiejskich w gminie Polska Cerekiew

  • 21.01.2020, 14:01
  • W
Harmonogram zebrań wiejskich w gminie Polska Cerekiew W Do udziału w zebraniach zachęca wójt gminy Polska Cerekiew Piotr Kanzy
Rok temu mieszkańcy polskich wsi wybierali sołtysów na kolejną, tym razem pięcioletnią kadencję. Podczas tegorocznych zebrań sprawozdawczych też będzie ciekawie.

Poza wysłuchaniem podsumowania dotychczasowej działalności lidera lokalnej społeczności i jego rady można spotkać się z władzami gminy i porozmawiać o problemach swojej wsi.

Sala w Centrum Kultury w Polskiej Cerekwi będzie 29 stycznia miejscem zebrania wiejskiego dla mieszkańców stolicy gminy. Początek o godz. 18. W kończącym się miesiącu odbędzie się jeszcze zebranie we Wroninie. Mieszkańcy tej wsi spotkają się 30 stycznia w świetlicy OSP. Początek o godz. 18.

Serię zebrań w lutym rozpoczną sąsiedzi Polskiej Cerekwi - 3 lutego o godz. 16.30 w świetlicy wiejskiej zacznie się spotkanie dla mieszkańców Jaborowic. Aż w trzech sołectwach (w świetlicach wiejskich) zaplanowano zebrania 4 lutego. Najpierw - o godz. 16 spotkają się mieszkańcy Kozy, o godz. 17.30 społeczność Mierzęcina, a na koniec - o godz. 19 mieszkańcy wsi Łaniec.

W dalszej kolejności zaplanowano zebrania: 6 lutego w świetlicy w Ligocie Małej dla mieszkańców Ligoty Małej i Połowy (początek o godz. 18), 10 lutego w świetlicy w Zakrzowie (godz. 18), 11 lutego w świetlicy w Ciężkowicach (godz. 18).

W świetlicy wiejskiej w Grzędzinie 12 lutego najpierw spotkają się mieszkańcy Dzielaw (godz. 17.30), a następnie społeczność Grzędzina (godz. 19). Cykl zebrań zamkną 13 lutego Witosławice. Zebranie w  tamtejszej świetlicy wiejskiej rozpocznie się o godz. 19.

 

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe