Spotkanie z balladą. Koncert zespołu U Studni

  • 06.02.2020, 18:34
  • Ł
Spotkanie z balladą. Koncert zespołu U Studni Foto: ustudni.com
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu U Studni, który odbędzie się w domu kultury przy ul. Skarbowej 8 lutego o godz. 18.

U Studni to jeden z najpopularniejszych w Polsce zespołów uprawiających balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną.

Swój program opierają na wierszach Adama Ziemianina, a także na utworach autorstwa Oli Kiełb-Szawuły (gitara, śpiew), Darka Czarnego (gitara, śpiew) i Ryszarda Żarowskiego (gitara, śpiew). Skład uzupełniają: Joanna Radzik (skrzypce) i Robert Jaskulski (gitara basowa).

Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie oraz świetny kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego koncertu. Zresztą fani z Kędzierzyna-Koźla przekonali się o tym, bo grupa wielokrotnie gościła u nas.

 

Zespół ma w swoim dorobku pięć albumów: „U Studni”, „Wąwóz naszych czasów”, „Wspólne zdjęcie”, „Jubileusz poety” oraz „Ześrodkowanie”, w którego nagraniu gościnnie wzięli udział: Adrianna Jakubczyk (altówka) i Filip Turkowski (wiolonczela).

Ta ostatnia płyta z wierszami Krzysztofa Cezarego Buszmana, to nowa poetyka, nowe brzmienie zespołu, któremu niezmiennie towarzyszą - mądra refleksja, poszukiwanie tożsamości, miłości i sensu życia.

 

Bilety na koncert w Koźlu w cenie 40 zł do kupienia w kasach kin. „Chemik” i „Twierdza” oraz w systemie sprzedaży on-line na stronie MOK.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe