Loteria konsumencka Grupy Azoty. Ciągnik do zdobycia

  • 11.02.2020, 14:42
  • Ł
Loteria konsumencka Grupy Azoty. Ciągnik do zdobycia Foto: Grupa Azoty Zdobywca nagrody głównej ubiegłorocznej edycji konkursu
Ruszyła trzecia edycja loterii konsumenckiej Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię”, w której nagrodą główną jest ciągnik New Holland T4.75S.

Loteria ruszyła 3 lutego i potrwa do 26 kwietnia 2020 roku. Każdy kto w tym okresie kupi dowolny nawóz z oferty Grupy Azoty za minimum 1000 zł brutto powinien zachować dowód zakupu i wysłać swoje zgłoszenie za pomocą esemesa lub rejestrując się na dedykowanej stronie: www.dbamyopolskaziemie.pl.

Do wygrania, oprócz nowoczesnego ciągnika, jest ponadto 240 nagród pieniężnych po 1000 zł. Co tydzień losowanych będzie 20 takich nagród finansowych. Z kolei losowanie nagrody głównej – ciągnika New Holland - zaplanowane zostało na 28 kwietnia.

W ubiegłorocznej edycji konkursu wpłynęło ponad 16 tysięcy zgłoszeń. Nagrodę główną - ciągnik NEW Holland T4.75S – wygrał wówczas Jan Duda z Woli Gałęzowskiej, który u autoryzowanego dystrybutora Grupy Azoty (PRO-AGRO Gałęzów) kupił Saletrosan 26 MAKRO za 1200 zł.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe