Nocne maratony walentynkowe w "Heliosie"

  • 12.02.2020, 14:54
  • Ł
Nocne maratony walentynkowe w "Heliosie"
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na nocne maraton filmowy, które odbędą się 14 lutego o godz. 23.30. Do wybory dwa zestawy filmów.

Już 14 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich, mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery 'Helios" przygotował noc pełną mocnych wrażeń.

W zestawie pierwszym pokazane zostaną najmocniejsze polskie hity ostatnich miesięcy. Na początek, chwilę po premierze, „365 dni” - film erotyczny na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Następnie znakomity i zaskakujący „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Na koniec debiut reżyserski Macieja Kawulskiego - „Underdog”.

W zestawie drugim czekają na was cieszący się złą sławą superprzestępcy. Na początek, nominowany do Oscara „Joker”, z niezwykłą i nagrodzoną Oscarem kreacją Joaquin’a Phoenix’a. Następnie widowiskowy „Legion samobójców”  z drużyną najbardziej niebezpiecznych arcyłotrów na świecie. Na koniec superbohaterka grana przez Margot Robbie, czyli Harley Quinn i jej fantastyczna emancypacja w filmie „Ptaki Nocy”.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe