Zgłoś zespół do Koz All Music Festival

  • 15.02.2020, 10:26
  • Ł
Zgłoś zespół do Koz All Music Festival Foto: RP Rok temu Koz All Music Festival wygrał zespół Wasabi z Tarnowa
Trwają zapisy do kolejnej edycji przeglądu Koz All Music Festival w Kędzierzynie-Koźlu, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury. Zainteresowane zespoły mają czas do 28 lutego.

Koz All Music Festival ma charakter konkursu dla debiutantów, czyli zespołów, które nie nagrały jeszcze żadnej płyty. Organizatorzy zapraszają przedstawicieli wszystkich gatunków: od heavy metalu po reggae.

Przesłuchania konkursowe planowane są na 2 maja w parku Pojednania. Zwycięska kapela otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6000 zł oraz możliwość występu na Dniach Kędzierzyna-Koźla w czerwcu. Formularze konkursowe i regulamin do pobrania ze strony internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury, który jest organizatorem przeglądu.

 

Przypomnijmy, że festiwal organizowany był przez MOK w latach 2010-2012 z inicjatywy Michała Kacperczyka i Rafała Bizonia. Pierwszym zwycięzcą był, pochodzący z Rybnika, zespół Blues Experience. Kolejną edycję zdominowała folk-metalowa Vecordia z Warszawy. Trzeci przegląd miał nieco zmienioną formułę, a wygrał go rockowy Black Jack z Krakowa.

Po kilkuletniej przerwie wrócono do pomysłu, a triumfatorem w roku 2016 był zespół Pav.love.sky z Opola, który wystąpił przed Dawidem Podsiadło podczas Dni Kędzierzyna-Koźla. Rok później pierwsze miejsce zajęła formacja Beyond The Infinity z Wrocławia, a rozgrzewała publiczność przed koncertami Voo Voo i Lao Che. Z kolei w 2018 tryumfowało Hengelo z Katowic, które zagrało przed legendarnym Kultem. Rok temu główna nagroda trafiła do Wasabi z Tarnowa, a na dniach miasta kapela ta wystąpiła przed Agnieszką Chylińską.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe