Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu "365 dni"

  • 17.02.2020, 19:35
  • Ł
Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu "365 dni"
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 19 lutego o godz. 18.30. Tym razem zaprezentowana zostanie polski erotyk „365 dni”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich będzie zaproszenie na weekend do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej.

Motywem wieczoru będzie odrobina luksusu, więc mile widziane kolorowe kreacje i sztuczne futra. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone.

 

Spotkanie zakończy się projekcją filmu na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorem sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Kobieta nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na pokochanie go.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe