Kabaretowy dobry wieczór w hali "Azoty"

  • 19.02.2020, 10:54
  • Ł
Kabaretowy dobry wieczór w hali "Azoty"
Jedyny niepowtarzalny i niezawodny sposób na udany wieczór to dobra zabawa. Tę gwarantują Kabaret Nowaki i Igor Kwiatkowski. Występ w hali „Azoty” 23 lutego o godz. 15.30.

W szare zimowe dni nieraz dopada nas chandra. Sprawdzonym sposobem na poprawę nastroju jest udział w widowisku kabaretowym. Gwiazdorski skład, nowe skecze i zaskakujące zwroty akcji. To wszystko czeka tych, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie pn. „Kabaretowy dobry wieczór”. Jego gospodarzami i gwiazdami będą Kabaret Nowaki i Igor Kwiatkowski.

Popularną grupę kabaretową z Zielonej Góry tworzą: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności trojga artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy największych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością.

Igora Kwiatkowskiego fanom kabaretów przedstawiać nie trzeba. To artysta niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią tysiące widzów. Jego kreacje Mariolki, Jacka Balcerzaka czy Kryspina Krispersona to klasyka polskiej estrady. Porywające widowiska współzałożyciela kabaretu Paranienormalni wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością.

Bilety do nabycia w kasach kin „Chemik” i „Twierdza” oraz w sprzedaży internetowej. Więcej informacji i zamówienia zbiorowe pod numerem tel. 512294435.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe