Kolejne sukcesy Bartłomieja Mroza. Zdobył dwa medale w Ameryce Południowej

  • 25.02.2020, 10:31
  • Ł
Kolejne sukcesy Bartłomieja Mroza. Zdobył dwa medale w Ameryce Południowej Foto: Para-Badminton Poland
Najlepszy polski parabadmintonista Bartłomiej Mróz z Kędzierzyna-Koźla nie ustaje w dążeniu do celu, jakim jest udział w igrzyskach w Tokio.

Zawodnik ma za sobą udaną wyprawę do Ameryki Południowej, gdzie wziął udział w dwóch międzynarodowych turniejach. Najpierw rywalizował w Brazylii, gdzie rywalizował w zawodach pn. Brazil Para-Badminton International 2020. Reprezentant Polski zakończył rywalizację na trzecim miejscu, walkę o finał przegrywając z reprezentantem Indonezji Dhevą Anrimusthi 0:2 (8:21, 12:21).

Kilka dni później Bartłomiej Mróz wystartował w Peru Para-Badminton International 2020. W Limie nasz zawodnik powtórzył wyniki z Brazylii i znów stanął na najniższym stopniu podium przegrywając walkę o finał z Tajwańczykiem Fang Jen-Yu 1:2 (14:21 21:16 17:21).

Za start w każdym z turniejów zawodnicy otrzymują punkty do rankingu olimpijskiego. Bartłomiej Mróz zajmuje jak na razie czwarte miejsce. Parabadminton zadebiutuje na igrzyskach w Tokio i wiele wskazuje, że zobaczymy tam polskiego reprezentanta!

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe